SalonKwadrans.pl

Jak zwrócić produkt?

1. Kliknij tutaj i pobierz formularz zwrotu.

2. Wypełnij wszystkie pola formularza zgodnie z instrukcją.

3. Dokładnie zabezpiecz i spakuj zwracany produkt wraz z wszystkimi akcesoriami. Do przesyłki włóż wydrukowany i podpisany formularz zwrotu wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną.

4. Poinformuj nas o zwrocie: kontakt@salonkwadrans.pl

5. Odeślij produkt na adres:

Salon zegarmistrzowski Kwadrans
ul. Składowa 2a
34-400 Nowy Targ

6. Oczekuj na zwrot pieniędzy na podany w formularzu numer konta.
Zwrotny przelew dotrze na Twoje konto w ciągu 14 dni.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (SalonKwadrans.pl, Salon zegarmistrzowski Kwadrans s.c. Iwona i Janusz Kajda, ul. Składowa 2a, 34-400 Nowy Targ) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Koszty zwrotu ponosi kupujący.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.