W najbliższych tygodniach rekomendujemy :

  • gdy masz wybór pomiędzy dostawą przez kuriera InPost i do Paczkomatu® InPost – zamawiaj do Paczkomatu® – co pozwala ograniczyć kontakt z innymi osobami

  • odbierając paczkę z Paczkomatu® InPost nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play)

  • przy dostawach do domu/mieszkania zachowaj odpowiedni dystans i odbieraj przesyłki w drzwiach lub przed domem, celem minimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu. Przy odbiorze przesyłki podaj kurierowi tylko kod odbioru.

  • ponadto przy dostawach realizowanych przez kuriera, zdecyduj się na płatność przy zamówieniu lub dokonaj płatności przed przyjazdem kuriera (poprzez opcję PayByLink). Jeśli z jakiegoś powodu nie było to możliwe – opłać przesyłkę u kuriera bezgotówkowo.

  • zgodnie z wytycznymi instytucji sanitarnych, unikaj bezpośredniego kontaktu w formie witania się przez podanie rąk oraz przekazywania – w trakcie składania podpisów – telefonów, komputerów mobilnych czy długopisów itp.

Dostawa

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską InPost, najpóźniej 48 godzin po zaksięgowaniu przelewu.

Kurier Inpost – 14,50zł  powyżej 99zł – 0zł 
Kurier Inpost za pobraniem – 20zł
Paczkomat InPost – 10zł – powyżej 99zł – 0zł

Przesyłki dostarczane są do dwóch dni roboczych po zrealizowaniu zamówienia.
Możliwy jest również odbiór osobisty w naszych sklepach stacjonarnych.

Płatność

Umożliwiamy płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24 albo PayPal.
Możliwość zamówienia za pobraniem.